Gülnur Gökçe'den Yeni Single "Travma" Eğlenceli Klip ve Yoğun Vokaller

 0
Gülnur Gökçe'den Yeni Single "Travma" Eğlenceli Klip ve Yoğun Vokaller

Gülnur Gökçe, "Travma" adlı yeni single'ı ile solo müzik kariyerine hız kesmeden devam ediyor. Şarkının sözleri Gülnur Gökçe'ye, müziği ise Gülnur Gökçe ve Temel Zümrüt'e ait. Düzenleme ise Temel Zümrüt imzası taşıyor.

Şarkının klibinde ise Gülnur Gökçe'ye yakın dostları Gümeç Alpay, Onur Kırış ve Evren Erik eşlik ediyor. Eğlenceli ve enerjik klip, Süleyman Yüksel yönetmenliğinde, Muhammer Dokur görüntü yönetmenliğinde çekildi. Styling ve yapımcılık ise Gülnur Gökçe'ye ait.

"Travma", Gülnur Gökçe'den duymaya alışık olduğumuz yoğun vokal harmonileri ile Pop R&B tarzında müzik dinleyicilerinin beğenisine sunuluyor.

Gülnur Gökçe, "Travma" şarkısı için şunları söyledi:

"Aşk için tatlı tatlı delirmek ve bu çılgınlığın bize yaşattığı duygular da bir cambaz gibi ip üstünde yürümenin verdiği hislerle yazdığım bir şarkı. Zafer Delilerindir!"

"Travma", Gülnur Gökçe'nin güçlü sesinin ve duygusal yorumunun öne çıktığı, dinleyicileri etkileyecek bir şarkı. Şarkı, müzik listelerinde ve platformlarda yerini almaya başladı ve şimdiden birçok müzikseverden beğeni topluyor.

Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow