Bodrum Plajları Giriş Ücretleri Ne Kadar? Bodrum Halk ve Beach Club Adresleri ne?

Bodrum 2018 yılı yerli ve yabancı turistler açısından tatilin merkezi olacağa benziyor. Erken davranıp sizde araştırmanızı yaparak tatilinizi yapabilirsiniz.

 0
Bodrum Plajları Giriş Ücretleri Ne Kadar? Bodrum Halk ve Beach Club Adresleri ne?

Bodrum’da rezervasyonlar her sene hızlıca %100 seviyesine ulaşıyor. Bodrum Beach Club ‘lar her zamanki gibi tatilcilere hazırlanıyor ve bu yılda muhteşem eğlencelerin konserlerin ve harika partilerin olacağı bir çok mekan hakkında aradığınız bilgileri sizler için Bodrumdaki tüm kaliteli Beach ve Plajların Giriş ücretlerini ve mekanların özelliklerini araştırdık.

Bodrum’da nerede denize girilir? 67 mavi bayraklı plajı ile, Bodrum ülkemizin en mavi bayraklı beldelerinden olunca “Bu da soru mu canım, maviyi ilk gördüğün yerde soyunmaya başla” diyebilmek isterdik ancak sahilleri parselleyen işletmeler ve yazın 10 milyonu görebilen nüfus nedeniyle, yazın Bodrum’da deniz keyfi yapmak mücadeleli bir hal alabiliyor.

Bodrum Bibeach Club Giriş Ücreti

Bodrum’un en nezih ve en kaliteli beach mekanlarından biridir. Denizi ve Doğası ile harika bir mekandır. Fiyatları maalesef diğer beachlere göre daha yüksektir. Ortalama 1 Kola ve Hamburger 75 TL civarındadır. Mekan genellikle iş adamları ve sanatçılar tarafından tercih edilmektedir. Personel çok saygılı ve eğitimlidir.

Bibeach Club Giriş Ücreti : 50 TL ‘dir . Otopark ücreti 20 TL dir.

Bibeach Club Adres Telefon ve Rezervasyon Bilgileri:
Adres: Eskiçeşme Mahallesi Şapel Sok. Mavi Otel Yanı No: 29L Bardakçı – BODRUM
Telefon:+90 533 016 86 03

Bodrum Xuma Village & Beach Giriş Ücreti

Giriş ücreti olarak Bodrum plajları arasında en uygun olan mekanlardan biridir. Yeme içme fiyatları konusunda bilgi vermem gerekirse 1 hamburger ve 1 kola ortalama 60 TL civarındadır. Kıvanç Tatlıtuğ ‘un en çok tercih ettiği mekandır. Taze meyvelerden yapılan Frozenleri ile meşhurdur. Mekanda bir çok ünlü ile karşılaşabilirsiniz. Genellikle Tiyatro ve dizi oyuncuları mekanı tercih etmektedir.

Xuma Village & Beach Giriş Ücreti : 80 TL ‘dir .

Xuma Village & Beach Adres Telefon ve Rezervasyon Bilgileri:
Adres: Küdür Cd. No:810 Yalıkavak/Bodrum/Muğla
Telefon: +90 252 385 47 75

Bodrum Kuum Beach Giriş

Mekan aslında bodrumun en pahalı bir o kadarda en sakin mekanı diyebiliriz. Mekanda çok fazla parti yapılmamakta. Gündüzleri pop müzik çalmaktadır. Hafta sonları Happy Hour Saatlerinde Ozan Doğulu ile güzel saatler geçirebilirsiniz. Fiyatlar diğer beach clubler gibi pahalıdır. Ortalama 1 Kola ve Hamburger 60 TL civarındadır. Türk Telekom Prime üyelerine indirim yapılmaktadır. Genellikle Orta yaş grubu mekanı tercih etmektedir.

Kuum Beach Giriş Ücreti : 200 TL ‘dir . Otopark ücreti 20 TL’dir.
Kuum Beach Adres Telefon ve Rezervasyon Bilgileri:
Adres: Kumbahçe Atatürk Cd. No:150 Bodrum/Muğla
Telefon: +90 252 311 00 60

Bodrum Maça Kızı Beach Giriş

Bodrumun en meşhur plajlarından biride Maça Kızı’dır. Genellikle ünlülerin ve iş adamlarının tercihidir. Bir çok sanatçı burada localarında denize girer ve eğlenirler. Müzik hiç susmaz ve eğlence sabah başlar gece biter. Eda Taşpınar buranın müdavimlerimdendir. Fiyatlar pahalıdır. Ortalama bir yemek 100 TL ile 200 TL arasında değişmektedir. Loca fiyatları ise 1000 TL den Başlamaktadır. Denizi çok temiz ve dalgasızdır. Son 2018 Haziran ayında kapılarını açmasıyla birlikte yine mantı lahmacun ve kola fiyatları ile gündeme gelmiştir. Bir müşterinin 2 mantı ve 2 kola için 250 TL ödediği ile başlayan haberler yakında dahada artacaktır.

Maça Kızı Beach Giriş Ücreti :Yok Fakat 150 TL Harcama Limiti Vardır .

Maça Kızı Beach Adres Telefon ve Rezervasyon Bilgileri:
Adres: Narçiçeği Sokak Göltürkbükü Bodrum/Muğla
Telefon: +90 252 311 24 00

Bodrum Sebastian Beach Club Giriş Ücreti

Bodrumdaki Hande Yener’in mekanı… Müzik sesi hiç eksik olmuyor. Ayrıca Hande Yener Haftanın 4 günü burada… Sebastian Beach Club gençlerin yeni adresi. Yeme içme fiyatları ise 1 Kola 1 Hamburger 75 TL civarında. Deniz olarak biraz vasat. Loca fiyatları 750 TL den başlamakta.

Sebastian Beach Club Giriş Ücreti : 100 TL ‘dir . Otopark Vale ücreti 20 TL ‘dir.

Sebastian Beach Club Adres Telefon ve Rezervasyon Bilgileri:
Adres: Yalıkavak Mahallesi, Çökertme Sk. No:22 Yalıkavak Bodrum/Muğla
Telefon: +90 542 325 07 77

Bodrum Alkoçlar La Boutique Beach Giriş 

Ailecek Bodrumda tatil için ideal bir mekan. Bebekli ailelerin ilk tercih ettiği Beachlerden biri. Zaten butik oteller arasında en iyisi seçilmiş bir mekanın plajı. Kötü olması beklenmemeli. Balık konusunda çok usta aşçılara sahipler. Otelde konaklayan müşterilerine giriş ücretsiz. Localar 500 TL den başlıyor. Müzik yayını sakin ve pop müzik ağırlıklı. Deniz olarak Bodrumda en güzel ve en temiz plaja sahip.

Alkoçlar La Boutique Beach Giriş Ücreti : 100TL Harcama Limiti Vardır.

Alkoçlar La Boutique Beach Adres Telefon ve Rezervasyon Bilgileri:
Adres: Torba Mah. Hoşgörü sokak No:1 Bodrum/Muğla
Telefon: +90 252 367 19 70

Bodrum La Plaj Giriş Ücreti

Hadise ve Kerimcan Durmaz sayesinde ünlenmiş bir mekandır. Fakat damsız giriş yapılabildiği için çok sayıda erkek ziyaretçisi bulunmakta. Gün boyunca Müzik eksik olmamaktadır. Çok sayıda ünlü mekanı tercih etmektedir. Genellikle 18 yaş altı gençlerin uğrak mekanı olmuş durumda. Yeme içme konusunda ise diğer plajlar gibi pahalı. Ortalama 1 Hamburger ve Kola ücreti 75 TL civarında. Localar 500 TL ‘den başlamaktadır.

La Plaj Bodrum Giriş Ücreti : 100 TL ‘dir . Vale ücreti 20 TL’dir.

La Plaj Bodrum Adres Telefon ve Rezervasyon Bilgileri:
Adres: Tilkicik caddesi 101. sk Yalıkavak/Bodrum
Telefon: +90 530 945 01 96

Bodrum Maki Beach Giriş Ücreti 

Maki beach Bodrumun en uygun Beachlerinden biri. Deniz olarak ise en iyilerinden diyebiliriz. Sakin be huzurlu bir ortam arıyorsanız Maki Beach tam size göre. Fiyat olarak ise diğer beachlerden çok daha uygundur. ! Hamburger ve Kola Ortalama Olarak 30 TL civarındadır. Genellikle kafa dinlemeyi tercih eden tatilcilerin mekanıdır. Hafif bir müzik yayını vardır. Parti verilmemektedir.

Maki Beach Giriş Ücreti : 70 TL ‘dir . Maki otelde kalanlar ücretsiz faydalanmaktadır.

Maki Beach Adres Telefon ve Rezervasyon Bilgileri:
Adres: Keleşharımı mevkii Türkbükü/Bodrum
Telefon: +90 252 377 61 05

Bodrum No:81 Otel & Beach Giriş Ücreti

Gündüzleri gayet sakin geceleri ise son derece eğlenceli bir mekandır. Fiyatlar ise Bodrum fiyatı. Ortalama bir yeme içme 80 TL civarında tutmaktadır. Diğer plajlar gibi iç içe geçmiş bir mekan değildir. son derece geniş ve ferahtır.Genelde Tiyatro oyuncuları ve Mankenler mekanı tercih etmektedir.

No:81 Otel & Beach Giriş Ücreti : 100 TL ‘dir .
No:81 Otel & Beach Adres Telefon ve Rezervasyon Bilgileri:
Adres: Bağarası Mah. 104. Sk. No:6 Bodrum/Muğla
Telefon: +90 252 377 61 05

Bodrum Hilton Turkbuku Resort & Beach Giriş Ücreti

Rüştü-Işıl Reçber ile bol bol reklamı olan mekandır. Aslında Bodrumun en kaliteli beachlerinden biri diyebiliriz. Arkanızda orman karşınızda muhteşem bodrum denizi ile harika bir tatil için kesinlikle tercih edilmesi gereken bir mekandır. Fiyatlar yeme içme ortalama 80-1000 TL civarında tutmaktadır. Genellikle iş adamları ve ünlü sanatçılar bu mekanı tercih eder.

Hilton Bodrum Turkbuku Resort & Beach Giriş Ücreti : 200 TL ‘dir .

Hilton Bodrum Turkbuku Resort & Beach Adres Telefon ve Rezervasyon Bilgileri:
Adres: Saplı Koyu Bodrum/Muğla
Telefon: +90 252 311 01 50

Bodrum Flamm Beach Giriş Ücreti

Bodrumun gözde ve kaliteli mekanlarından biridir.250 metrelik sahili ,iskelesi ve ağaçlık alanları ile muhteşem bir ortama sahiptir. Fiyat olarak orta seviyededir. 50 ile 100 TL arasında yemek yiyebilirsiniz. Semizotlu karpuzlu salatası meşhurdur. Genellikle bodrum müdavimlerinin uğrak yeridir. Genç kesim tercih etmektedir. Müzik hiç susmaz ve her an sürpriz aktiviteler ile güzel bir tatil geçirmenizi sağlarlar…

Flamm Beach Giriş Ücreti : Yok Fakat Rezervasyon Gereklidir. İçeride 150 TL Kişi Başı Harcama Limiti vardır.

Flamm Beach Adres Telefon ve Rezervasyon Bilgileri:
Adres: Yalı Mahallesi 30. Sk. Bodrum/Muğla
Telefon: +90 252 357 76 00

Bodrum Sarnic Beach Club Giriş Ücreti

Bordrumun en renkli mekanlarından biridir. Sahili biraz yosunludur fakat deniz temizdir. Genellikle futbolcular tercih eder. Yemekleri ve kokteylleri son derece harikadır. Alkollu Frozen konusunda son derece başarılıdırlar. Yeme içme fiyatları ise ortalama Bodrum fiyatlarıdır. Hamburger ve Kola ortalama 50 ile 70 Tl arasında tutmaktadır. Kaliteli bir mekan arıyorsanız kesinlikle tercih edilesi bir mekandır. Localar 500 TL’den başlamaktadır.

Sarnic Beach Club Giriş Ücreti : 100 TL Harcama Limiti Vardır.

Sarnic Beach Club Adres Telefon ve Rezervasyon Bilgileri:
Adres: Bitez Mahallesi Bodrum/Muğla
Telefon: +90 530 034 34 34

Bodrum Isis Beach Club Giriş Ücreti

Sakin ve temiz bir deniz arıyorsanız Isis Beach Club tam size göre. Gündüzleri tam bir kafa dinleme yeri. Ailecek gelebileceğiniz ve rahat edebileceğiniz bir mekandır. Fiyatları ise diğer club fiyatlarından düşüktür. Ortalama 1 Hamburger ve Kola için 40 TL ödersiniz. Tamamen kumsala kurulmuştur ve hizmet eden personel çok nazik ve kibardır. Genellikle Orta yaş üstü tatilcilerin tercih ettiği bir mekandır.

Isis Beach Club Giriş Ücreti : 100 TL ‘dir .

Isis Beach Club Adres Telefon ve Rezervasyon Bilgileri:
Adres: Gümbet Mahallesi, Turkuaz Sok. 8/10 Bodrum/Muğla
Telefon: +90 252 319 66 66

Bodrum Bianca Beach Club Giriş Ücreti ve Ayrıntılar

Manzara temiz hava güzel bir deniz ilk tercihiniz ise Bianca Beach Club tam size göre. Fiyat olarak ta diğer mekanlara göre çok daha uygun. Ortalama bir Kola ve Hamburger fiyatı 30 TL civarında. Alkollu içecekler ise 20 TL den başlıyor.

Bianca Beach Club Giriş Ücreti : 100 TL harcama Limiti vardır.

Bianca Beach Club Adres Telefon ve Rezervasyon Bilgileri:
Adres: Göltürkbükü Mahallesi Akdeniz Cad. No:35 Bodrum/Muğla
Telefon: +90 252 357 74 74

Bodrum 3S Beach Club Giriş Ücreti 

Bodrumun kafa dinleme plajlarından biri . Barında Alkollu Frozenleri çok başarılı. Fiyat olarak diğer mekanlara göre çok daha uygun. Hamburger ve Kola ortalama 25 TL civarında. Mekan genellikle Turistlerin ve çevredeki Otellerin müşteri tarafından tercih edilmekte.

3S Beach Club Giriş Ücreti : 50 TL ‘dir .

3S Beach Club Adres Telefon ve Rezervasyon Bilgileri:
Adres: Bitez Köyü Balcılar Mevkii Bodrum
Telefon : +90 252 363 8001

Fink Beach Club Giriş Ücreti ve Ayrıntılar

Happy Hour Partileri ile meşhur bir mekan. Aslında ilk zamanlar çok fazla ünlüler takılırdı fakat son zamanlarda gençlerin uğrak mekanı haline geldi. Fiyatlar diğer mekanlara göre çok daha uygun. Eğlence tüm gün boyunca sürüyor. Müzik yayını hiç kesilmiyor. Belli saatlerde Canlı müzik bile mevcut. Fakat yinede diğer mekanlara göre daha sakin. Denizi ise biraz yosunlu.

Fink Beach Club Giriş Ücreti : 80 TL ‘dir . Otopark ücreti 20 TL ‘dir.

Fink Beach Club Adres Telefon ve Rezervasyon Bilgileri:
Adres: Ortakentyahşi Mahallesi Müskebi Caddesi Bodrum/Muğla
Telefon: +90 252 358 58 88

Bodrum Zayo Beach Club Giriş Ücreti

Bodrum Yalıkavak’ta muhteşem bir deniz sakin bir beach club arıyorsanız Zayo Beach tam size göre… Bir çok ünlününde yaz boyunca uğrak yeri olacağa benziyor. Ağırlıklı olarak gençlere hitap eden beach club uygun fiyatlı giriş ücreti ile de diğer beachlerden ayrılıyor. Ayşe Hatun Önal , Edis ,,İrem Derici gibi ünlüler sık Zayo Beach’te konser verecekler…

Fink Beach Club Giriş Ücreti : 40 TL ‘dir . Otopark ücreti 20 TL ‘dir.

Fink Beach Club Adres Telefon ve Rezervasyon Bilgileri:
Adres: Yalıkavak Mah. Çökertme Cd. No:22, 48400 Bodrum/Muğla
Rezervasyon ve Bilgi Telefon: 0542 325 07 77

Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

super superaktuel.com web sitesi ziyaretçiler için hazırlanmış güncel bilgilerin düzenli oluşturulduğu bir web sitesi olup, doğru bilgiler sunmayı hedefleyen bir ücretsiz bilgi kaynağıdır. Süper Aktüel genel olarak dev bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemiştir