2024 Yazına Damga Vuracak Türkçe Pop Şarkılar Top 10

En popüler 10 Türkçe pop

 0
2024 Yazına Damga Vuracak Türkçe Pop Şarkılar Top 10

Emre Fel - Senden Güzeli Mi Var:Emre Fel'in yeni şarkısı "Senden Güzeli Mi Var" yaz aylarında hit olmaya aday. Enerjik ve eğlenceli melodisi ile dinleyicileri kendine çekiyor.

Emre Fel  Senden Güzeli Mi Var resmi

Zeynep Bastık - Lan:Zeynep Bastık'ın yeni şarkısı "Lan" oldukça duygusal ve etkileyici bir şarkı. Güçlü vokalleri ve sözleri ile dinleyicileri derinden etkiliyor.

Zeynep Bastık  Lan resmi

Emrah Karaduman & Merve Özbey - Bir İmkansız Var:Emrah Karaduman ve Merve Özbey'in düeti "Bir İmkansız Var" yaz aylarında romantik bir hit olmaya aday. Duygu dolu sözleri ve etkileyici melodisi ile dinleyicileri kendine çekiyor.

Emrah Karaduman & Merve Özbey  Bir İmkansız Var resmi

Canozan - Ağlama Ben Ağlarım:Canozan'ın yeni şarkısı "Ağlama Ben Ağlarım" oldukça hüzünlü ve duygusal bir şarkı. Güçlü vokalleri ve etkileyici sözleri ile dinleyicileri derinden etkiliyor.

Canozan  Ağlama Ben Ağlarım resmi

Bengü Beker - Sana Yıldızları Ödediğimden:Bengü Beker'in yeni şarkısı "Sana Yıldızları Ödediğimden" romantik ve duygusal bir şarkı. Güçlü vokalleri ve etkileyici sözleri ile dinleyicileri kendine çekiyor.

Bengü Beker  Sana Yıldızları Ödediğimden resmi

Tuğba Yurt - Dünya Hevesi:Tuğba Yurt'un yeni şarkısı "Dünya Hevesi" enerjik ve eğlenceli bir şarkı. Yaz aylarında hit olmaya aday.

Tuğba Yurt  Dünya Hevesi resmi

Buray - Al Senin Olsun Dünya:Buray'ın yeni şarkısı "Al Senin Olsun Dünya" romantik ve duygusal bir şarkı. Güçlü vokalleri ve etkileyici sözleri ile dinleyicileri kendine çekiyor.

Buray  Al Senin Olsun Dünya resmi

Mert Demir - Cehennemin Dibi:Mert Demir'in yeni şarkısı "Cehennemin Dibi" hüzünlü ve duygusal bir şarkı. Güçlü vokalleri ve etkileyici sözleri ile dinleyicileri derinden etkiliyor.

Mert Demir  Cehennemin Dibi resmi

Mavi Gri - İlaç Ol Yaralarıma:Mavi Gri'nin yeni şarkısı "İlaç Ol Yaralarıma" romantik ve duygusal bir şarkı. Güçlü vokalleri ve etkileyici sözleri ile dinleyicileri kendine çekiyor.

Mavi Gri  İlaç Ol Yaralarıma resmi

Mustafa Mert Koç - Sessizim:Mustafa Mert Koç'un yeni şarkısı "Sessizim" hüzünlü ve duygusal bir şarkı. Güçlü vokalleri ve etkileyici sözleri ile dinleyicileri derinden etkiliyor.

Mustafa Mert Koç  Sessizim resmi

Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow