Sıla'dan Heyecan Verici Haber Canlı Konser Kayıtları Albüm Oluyor!

17 Mayıs'ta "Arz" şarkısının canlı konser kaydını yayınlayan Sıla, bu şarkıyla bir kez daha müzikseverleri mest etti.

 0
Sıla'dan Heyecan Verici Haber Canlı Konser Kayıtları Albüm Oluyor!

Sıla Gençoğlu, sevenlerini heyecanlandıracak bir haberle geldi! Sevilen şarkılarının konser kayıtlarından oluşan bir albüm yayınlamaya hazırlanan Sıla, bu albüm öncesinde şarkıları tek tek dinleyicileriyle buluşturuyor.

"Arz" Şarkısı Yayında!

17 Mayıs'ta "Arz" şarkısının canlı konser kaydını yayınlayan Sıla, bu şarkıyla bir kez daha müzikseverleri mest etti. Geçen yaz Yenikapı'da verdiği 30 bin kişilik konserde çekilen görüntülerle oluşturulan klip, Sıla'nın youtube kanalında ve diğer dijital platformlarda izlenebiliyor.

"Sek" ve "Kurşun" da Yolda!

Geçtiğimiz haftalarda "Sek" şarkısını da yayınlayan Sıla, 7 Haziran'da ise "Kurşun" şarkısının konser kaydını dinleyicileriyle buluşturacak. Sanatçı, önümüzdeki dönemde de peş peşe şarkılarının konser kayıtlarını yayınlayarak albüme hazırlanmayı planlıyor.

Albüm Heyecanla Bekleniyor!

Sıla'nın bu sürpriz albümü, müzikseverler tarafından büyük bir ilgiyle karşılanıyor. Konserlerde en sevilen şarkılarının yer alacağı albüm, Sıla'nın hayranları için unutulmaz bir müzik şöleni olacak gibi görünüyor.

Sıla Gençoğlu, 17 Haziran 1980'de Denizli'de doğan ve 2007 yılından bu yana Türk müzik sektöründe aktif olarak yer alan, özgün tarzı ve güçlü sesiyle milyonları etkileyen bir şarkıcı, söz yazarı ve bestecidir.

Başarılar ve Ödüller

  • Sıla, müzik kariyeri boyunca birçok ödüle layık görüldü. Bunlardan bazıları:
    • 2 Altın Kelebek Ödülü
    • 4 Kral TV Video Müzik Ödülü
    • 11 MÜYAP Müzik Ödülü
    • 1 Radyo ve Televizyon Gazetecileri Derneği (RTÜK) Medya Ödülü
  • Ayrıca, 2014 yılında Türkiye Müzik Ödülleri'nde "En İyi Kadın Pop Sanatçısı" ve "En İyi Söz Yazarı" ödüllerini kazandı.

Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow