Demet Akalın'dan Bomba Gibi Yeni Albüm: 'D-POP'

Beş yıl aradan sonra hazırladığı 12. albümü ‘D-POP’ta Demet Akalın, dinleyicileriyle iki yeni şarkı daha buluşturdu.

 0
Demet Akalın'dan Bomba Gibi Yeni Albüm: 'D-POP'

'D-POP' Parça Parça Dinleyicilerle Buluşuyor

Pop müziğin kraliçesi Demet Akalın, kariyerinin 12. albümü olan ‘D-POP’u dinleyicilerine parça parça sunmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda ‘Karıştırıcam O Uykularını’ ve ‘Ya Ya’ şarkılarını yayınlayan Akalın, şimdi de Derya Uluğ ve Emrah Karakuyu'nun imzasını taşıyan ‘Dön Gece Olmadan’ ve Ersay Üner’in söz ve müziğiyle ‘Büyük Oyun’ ile hayranlarının karşısında.

İki Yeni Şarkı: ‘Dön Gece Olmadan’ ve ‘Büyük Oyun’

Beş yıl aradan sonra hazırladığı 12. albümü ‘D-POP’ta Demet Akalın, dinleyicileriyle iki yeni şarkı daha buluşturdu. Derya Uluğ ve Emrah Karakuyu ortak çalışması ‘Dön Gece Olmadan’ ve Ersay Üner'in söz ve müziğiyle ‘Büyük Oyun’, müzikseverlerin beğenisine sunuldu. Demet Akalın ve Ersay Üner, uzun bir aradan sonra bu şarkıda düet yaptı.

Demet Akalın’ın Muhteşem Dönüşü

‘D-POP’tan yayınlanan tüm şarkılar, listelerde üst sıralara tırmanırken müzik dünyasında "Demet Akalın’ın muhteşem dönüşü" yorumları yapılmaya başlandı. Şimdiye kadar çıkardığı 11 albüm, 3 single ve 2 maxi single ile dinlenme ve satış rekorları kıran Demet Akalın, pop müziğin kraliçesi unvanını gururla taşımaya devam ediyor.

Albümde Yıldızlar Geçidi

Demet Akalın, ‘D-POP’ albümüyle pop müzikteki yerini sağlamlaştırıyor. Albümde yer alan şarkıların söz ve besteleri Aşkım Kapışmak, Behçet Gülaz, Derya Uluğ, Emrah Karakuyu, Ersay Üner, Galip Öztürk, Gökhan Özen, Gözde Ançel, Mustafa Arapoğlu, Selahattin Erhan, Sinan Akçıl, Tan Taşcı, Zeynep Talu ve Garo Mafyan’a ait. Düzenlemelerde ise Asil Gök, Erdem Kınay, Ersay Üner, Erhan Bayrak, Esad Fidan, Gürkan Kömürcü, Milli B., Ödül Erdoğan ve Yenal Yıldız’ın imzaları bulunuyor. Böyle bir yıldız kadroyu bir araya getiren Demet Akalın, müzik dünyasında yine adından söz ettiriyor.

Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow